Body & Mind weekend

Oferta

Body&Mind weekend jest ofertą kierowaną od kobiet aktywnych do kobiet aktywnych. Od kobiet zmęczonych do kobiet zmęczonych. Od kobiet szukających inspiracji i motywacji do kobiet szukających inspiracji i motywacji. Od tych szukających regeneracji na obu płaszczyznach – ciała i głowy – do tych, posiadających tę samą potrzebę.

Duża różnorodność zajęć jest połączeniem pasji dwóch prowadzących ?

—> Iza zadba o zajęcia ruchowe (zumbe, trening obwodowy, poranny jogging i stretching), a także zajęcia z dramy i arteterapii.

—> Asia porozmawia z Wami na temat psychodietetyki – akceptacji ciała, możliwościach redukowania wagi bez diet, poprowadzi warsztaty kulinarne.

—> Razem, z największą przyjemnością, usiądziemy z Wami wieczorem na wygodnych kanapach, i w towarzystwie świec, muzyki i wina lub herbaty, porozmawiamy o Nas – Kobietach…

Naszym celem jest przekazanie dużej ilości, różnorodnych zajęć, które mają wpłynąć na poprawę waszej kondycji psychicznej i fizycznej. Pomóc odpocząć od codziennych obowiązków.

Oferujemy:

  • 2 noclegi w komfortowych pokojach z dostępem do Internetu
  • Warsztaty z zakresu: psychodietetyki i psychologii / ok. 4h.
  • Zajęcia z dramy – ok. 4 h.
  • Zajęcia z arteterapii – 2h.
  • Zajęcia fitness (zumba, pilatess, stretching, gimnastyka). – 4 h.
  • Warsztaty kulinarne – wzbogacane pomysłami uczestników. / ok.2 h.
  • Relaksacja i spacery – wymiana spostrzeżeń oraz doświadczeń uczestników. /wg.potrzeb 🙂
}

Kiedy?

Wrzesień, 17-19, 2021

Koszt?

599zł

Joanna Gerwel

Joanna Gerwel

Współorganizator

 Magister psychologii, absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe z Psychodietetyki. Pracownik Szpitala Psychiatrycznego w Suwałkach. Prowadzi prywatny gabinet psychologiczny oraz grupy wsparcia dla osób z otyłością. Jest Członkiem Team Chlo Stowarzyszenia Pacjentów Bariatrycznych CHLO. Od kilku lat współpracuje z zespołem chirurgów bariatrycznych, odpowiadając za pracę psychologiczną z Pacjentem. Jej praca koncentruje się na relacji Pacjenta z jedzeniem. Chętnie angażuje się we współprace z lokalnymi stowarzyszeniami. Prowadzi liczne warsztaty i szkolenia (ponad 300h szkoleniowych).

Izabela Korżyńska

Izabela Korżyńska

Współorganizator

Magister pedagogiki, absolwentka kierunku Arteterapia i Animacja Kultury (UWB), Animator Kultury o specjalności Animator Społeczności Lokalnej, Instruktor Fitness, Instruktor Zumba Fitness, Zumba Kids & Kids Jr, Instruktor Strong by Zumba, Jumping Frog, instruktor rytmiki, logorytmiki, sensoplastyki. Wychowawca i kierownik kolonijny, absolwentka Liceum Artystycznego o profilu teatralnym. Właścicielka „Piu” Centrum Aktywności i Arteterapii. Hobby: taniec, muzyka, sport, gra na fortepianie, rower, książki, gotowanie, zdrowy styl życia.